MEDARBEJDERE

Hvis du har spørgsmål til vores hjælpemidler til blandt andet tryksår, immobilitet, inkontinens eller øvrige spørgsmål er du velkommen til at kontakte os. 

Hans_Jørgen_1_-_sorthvid_edited_edited_e

Pia Larsen
Adm. direktør/Managing Director

pia@carepartner.dk
Tel.: +45 58 55 10 99

Steen SH_edited.png

Steen Bo Caspersen
Salgskonsulent/Account Manager

steen@carepartner.dk
Mobile: +45 54 55 24 09
Tel.: +45 58 55 10 99

Karina Kristensen web_edited.png

Karina Kristensen
Sundhedsfaglig koordinator/
Health Professional Coordinator/
Backoffice assistent

karina@carepartner.dk
Tel.: +45 58 55 10 99

Tine (2)_edited.png

Tine Ladegaard
Sundhedsfaglig koordinator/

Health Professional Coordinator
tine@carepartner.dk
Tel.: +45 58 55 10 99

Jacob Jensen
Teknisk konsulent/Tech. Consultant

jacob@carepartner.dk

Tel.: +45 58 55 10 99

Hans Jørgen Petersen
Salgschef/Sales Manager

hans.joergen@carepartner.dk
Mobile: +45 54 55 21 11
Tel.: +45 58 55 10 99

Karin Jensen
Økonomiansvarlig/Financial Controller

karin@carepartner.dk

Tel.: +45 58 55 10 99

Anja SH til web_edited_edited_edited.png

Anja Brandhøj
Sundhedsfaglig koordinator/

Health Professional Coordinator
anjab@carepartner.dk
Tel.: +45 58 55 10 99

Mette Kjerulff Riishøj
Adm. koordinator/Adm. coordinator

mette@carepartner.dk

Tel.: +45 58 55 10 99

Edited Image 2015-8-20-21:4:28

Svend Erik Larsen
Lageransvarlig/Warehouse Manager

Tel.: +45 58 55 10 99