MEDARBEJDERE

Hvis du har spørgsmål til vores hjælpemidler til blandt andet tryksår, immobilitet, inkontinens eller øvrige spørgsmål er du velkommen til at kontakte os. 

Pia Larsen
Adm. direktør/Managing Director

pia@carepartner.dk

Tel.: +45 58 55 10 99

Hans_Jørgen_1_-_sorthvid.jpg

Hans Jørgen Petersen
Salgskonsulent/Key Account Manager

hans.joergen@carepartner.dk

Mobile: +45 54 55 21 11

Tel.: +45 58 55 10 99

Karina Kristensen
Backoffice assistent

karina@carepartner.dk

Tel.: +45 58 55 10 99

Mette Kjerulff Riishøj
Adm. koordinator/Adm. coordinator

mette@carepartner.dk

Tel.: +45 58 55 10 99

Preben hjemmeside 2.jpg

Preben Buch Christensen
Salgschef/Sales Manager

preben@carepartner.dk

Mobile: +45 20 20 94 78

Tel.: +45 58 55 10 99

Anja Brandhøj
Sundhedsfaglig koordinator/

Health Professional Coordinator

anjab@carepartner.dk

Tel.: +45 58 55 10 99

Karin Jensen
Økonomiansvarlig/Financial Controller

karin@carepartner.dk

Tel.: +45 58 55 10 99

Jacob Jensen
Teknisk konsulent/Tech. Consultant

jacob@carepartner.dk

Tel.: +45 58 55 10 99

Edited Image 2015-8-20-21:4:28

Svend Erik Larsen
Lageransvarlig/Warehouse Manager

Tel.: +45 58 55 10 99