MEDARBEJDERE

Hvis du har spørgsmål til vores hjælpemidler til blandt andet tryksår, immobilitet, inkontinens eller øvrige spørgsmål er du velkommen til at kontakte os. 

Pia Larsen
Adm. direktør/Managing Director

pia@carepartner.dk
Tel.: +45 58 55 10 99

Steen SH_edited.png

Steen Bo Caspersen
Salgskonsulent/Account Manager

steen@carepartner.dk
Mobile: +45 54 55 24 09
Tel.: +45 58 55 10 99

Karina Kristensen web_edited.png

Karina Kristensen
Sundhedsfaglig koordinator/
Health Professional Coordinator/
Backoffice assistent

karina@carepartner.dk
Tel.: +45 58 55 10 99

Tine (2)_edited.png

Tine Ladegaard
Sundhedsfaglig koordinator/

Health Professional Coordinator
tine@carepartner.dk
Tel.: +45 58 55 10 99

Mette Kjerulff Riishøj
Adm. koordinator/Adm. coordinator

mette@carepartner.dk
Tel.: +45 58 55 10 99

TOP Personaleportrætter 03205 1_edited.p

Tania Stenberg
Koordinator/Coordinator
tania@toppartners.dk
Tel.: +45 58 55 10 99

Jacob Jensen
Teknisk konsulent/Tech. Consultant

jacob@carepartner.dk

Tel.: +45 58 55 10 99

Hans_Jørgen_1_-_sorthvid_edited_edited_e

Hans Jørgen Petersen
Salgschef/Sales Manager

hans.joergen@carepartner.dk
Mobile: +45 54 55 21 11
Tel.: +45 58 55 10 99

Karin Jensen
Økonomiansvarlig/Financial Controller

karin@carepartner.dk
Tel.: +45 58 55 10 99

psykolog unknown.png

Didde Løvenborg
Sundhedsfaglig koordinator/

Health Professional Coordinator
didde@carepartner.dk
Tel.: +45 58 55 10 99

Teresa SH_edited_edited.png

Teresa Magnussen
Koordinator/
Coordinator
teresa@toppartners.dk
Tel.: +45 58 55 10 99

VIK_6699 1_edited.png

Charlotte Kit Merring
Adm. koordinator/Adm. coordinator

charlotte@toppartners.dk
Tel.: +45 58 55 10 99

Birgitte lille udgave til mail sh_edited

Birgitte Lund Hansen
Kontorelev/Trainee

birgitte@carepartner.dk
Tel.: +45 58 55 10 99

Edited Image 2015-8-20-21:4:28

Svend Erik Larsen
Lageransvarlig/Warehouse Manager

Tel.: +45 58 55 10 99