MEDARBEJDERE

Hvis du har spørgsmål til vores hjælpemidler til blandt andet tryksår, immobilitet, inkontinens eller øvrige spørgsmål er du velkommen til at kontakte os. 

Pia Larsen
Adm. direktør/Managing Director

pia@carepartner.dk

Tel.: +45 58 55 10 99

Hans Jørgen Petersen
Salgskonsulent/Key Account Manager

hans.joergen@carepartner.dk

Mobile: +45 54 55 21 11

Tel.: +45 58 55 10 99

Karin Jensen
Økonomiansvarlig/Financial Controller

karin@carepartner.dk

Tel.: +45 58 55 10 99

Karina Kristensen
Backoffice Assistent/Backoffice Assistant

karina@carepartner.dk

Tel.: +45 58 55 10 99

Jacob Jensen
Teknisk konsulent/Tech. Consultant

jacob@carepartner.dk

Tel.: +45 58 55 10 99

Preben Buch Christensen
Salgschef/Sales Manager

preben@carepartner.dk

Mobile: +45 20 20 94 78

Tel.: +45 58 55 10 99

Gitte Olsen
Produktvejleder/Product Instructor

gitte@carepartner.dk

Tel.: +45 58 55 10 99

Mette Kjerulff Riishøj
Adm. koordinator/Adm. coordinator

mette@carepartner.dk

Tel.: +45 58 55 10 99

Per Orluff
Korrespondent - engelsk/tysk/fransk/ Correspondent - English/German/French

per@carepartner.dk

Tel.: +45 58 55 10 99

Svend Erik Larsen
Lageransvarlig/Warehouse Manager

Tel.: +45 58 55 10 99

© 2019 CarePartner       tlf. 58 55 10 99       kontakt@carepartner.dk       CVR-nr. 34578885